Iga ehitus koosneb tuhandetest pisiasjadest, iga inimene, kes pole ehitusala proff, ei saa, ega peagi neid teadma. TUBE maja mudeli väljavalimine on kõige olulisem, aga siiski alles esimene samm keerukal teekonnal ilusa uue koduni. Kui seda teekonda juhib kogenud professionaal, on lõpptulemuseni jõudmine kiire ning tulemus garanteeritult kvaliteetne.

KAASA PROFESSIONAALNE PROJEKTIJUHT

Kui oled TUBE elementmaja kasuks otsustanud, siis loomulikult on hinna sees arhitektiteenus. Lisaks pakume projektijuhtimisteenust ning aitame koostöös majatehasega leida konstruktori ning eriosade projekteerijad, samuti jälgime, et oleks tehtud vajalikud uuringud ning projekti osad liiguksid kenasti omavahel sünkroonis. Nii saad kindel olla, et kõik sinu ilusa uue kodu ehitusse puutuv on kogemustega professionaalide pideva järelevalve ja kontrolli all, ning lõpptulemus täpselt selline nagu soovisid. Saad olla kindel, et kõik tööd on tehtud perfektselt, kõik tuhat pisiasja üle kontrollitud ja seejärel veelkord kontrollitud

Aitame oma kliente täiendavate teenustega alates projektijuhtimisest kuni ehitusloa saamiseni, et Sinu esimene maja ehitamise protsess oleks tehtud võimalikult lihtsaks ja valutuks.
  • Aitame projekte kohandada. Leiame sobivad lahendused abihoonetele ja -ruumidele. Vajadusel töötame koos välja suuremad hoonesisesed muudatused.
  • Vajadusel juhime kogu projekteerimisprotsessi kuni ehitusloa saamiseni
  • Koostöös majatehasega aitame valida eriosade projekteerija.
  • Korraldame maja energiamärgise arvutamise.

arvad, et SEDA TEEMAT TULEKS põhjalikumalt KÄSITLEDA? KÜSI ja me vastame ESIMESEL VÕIMALUSEL!

Email again:
Olen läbi lugenud ja nõustun privaatsustingimustega: